ENKO Birleşik Enerji Sistemleri

Hizmetlerimiz

  • Temel Hizmetler

    ENKO Birleşik Enerji Sistemleri enerji bağlantılı girişimleri geliştirmek ve sunmak için gerekli her türlü hizmeti verebilmektedir. Danışman veya uygulayıcı firma olarak sizinle ortak çalışabiliriz. Birikimimiz sayesinde, fırsatları ve finansal etkileri belirleyebilir ve sonuçta oluşabilecek esas uygulama ile sonuca varabiliriz. Planlamadan analiz ve işletmeye kadar mevcut konulardaki birikimimiz sayesinde yeteneklerinizi geliştirebilir ve tamamlayabilirsiniz.

  • Enerji Verimliliği

    ENKO Birleşik Enerji Sistemleri risk ve maliyetleri azaltırken verimlilik, üretim ve finansal performansın gelişmesini sağlamak için gelişmiş bilgi, teknik kapasite ve entellektüel kazanç gücüne sahip çözümler üretmektedir. Verimlilik ve üretim servislerimiz enerji ve işletim maliyetlerinizi azaltmak, üretkenliği arttırmak ve tesislerinizi modernleştirmek üzere dizayn edilmektedir. Güvenlik ve konforu geliştirmek ve mevzuata uygunluk esas hedeflerimizdir.

  • Enerji Altyapısı

    ENKO Birleşik Enerji Sistemleri, enerjiyi dönüştüren ekipmanlar (kazanlar, soğutma ekipmanları, kompresörler, vb.) ve mikro kojenerasyon / kojenerasyon / trijenerasyon sistemleri için proje geliştirme, dizayn, inşaat ve yönetim konularında geniş hizmet vermektedir. Siz sadece temel işinize odaklanın diye biz de sadece enerjiye odaklanıyoruz.